סגירת מרפסת לכל מטרה 

נראה כי חלק גדול מאתנו עשה זאת, ואם עדיין לא עשה הרי שאין כל סיבה למה לא לעשות זאת  בקרוב מאוד. סגירת מרפסת שמציע בית פלוס – בניה קלה מתקדמת – מציגה לא רק מראה מרשים אלא גם איכות גבוהה ועמידות שמדגישים השקעה כספית מוצלחת ושקט נפשי לאורך שנים רבות. כיום איש מקצוע שמכבד את עצמו ואת לקוחותיו לא יעבוד עם חומרי גלם פשוטים או חלשים כפי שראינו בסגירת מרפסות בעבר הרחוק.
בית פלוס מציגה שימוש מפנל אלומיניום מבודד שמעניק למבנה חוזק משמעותי. שיטות העבודה המתקדמות של בית פלוס מתאימות לכל מרפסת והן מבוצעות בצורה מקצועית ללא העמסה על היסודות של המבנה ובהתאמה מושלמת לכל סגנון. זכוכיות חזקות וחומרי אלומיניום איכותיים בגוונים ובטקסטורות שונים, מציגים תוצאה מרשימה שכיף להתגאות גם בה וגם בחיסכון הרב שנוצר בזכות בנייה קלה ברמה גבוהה.

סגירת מרפסת לכל מטרה שמתאימה לכם

סגירת מרפסת בצורה מקצועית יכולה לשמש אתכם לכל מטרה. מי שמעוניין לעשות שימוש נרחב במרפסת שלו ולא רק להיכנס אליה מדי פעם יכול לראות כיצד בית פלוס מבצע את הסגירה עם פנלים מאלומיניום בעלי בידוד פוליסטירן בעל יכולות תרמיות גבוהות. תוספת של חלונות במגוון אפשרויות פתיחה מתוצרת חברת "קליל" הידועה, מונעת חדירת מי גשמים ומאפשרת הנאה מושלמת גם בשאר עונות השנה האחרות.

בכדי ליהנות בצורה מושלמת מכל סגירת מרפסת שתבוצע עבורכם בית פלוס מתכנן את הסגירה בהתאם לדרישות שלכם ובהתייחסות מלאה לכל נתון בשטח. כך זוכה כל לקוח לסגנון בנייה שמתאים לאופי הבית שבו הוא גר. בנוסף לכך תוכלו לשדרג עוד יותר את המרפסת ע"י עבודות גבס מקצועיות שבית פלוס מתמחה בהם. התוצאה תהיה תוספת מרשימה ביותר למבנה שלכם ורווח עצום מיחידה שמשרתת אתכם לעוד שנים רבות.

 

רמת הגימור תאפשר לכם להתגאות

בית פלוס מציע סגירת מרפסת בצורה מהירה כך שלא תצטרכו לסבול מעבודות שיפוצים מרגיזות שהופכות את כל הבית. גם מרשים מאוד לראות כיצד העבודות המהירות של בית פלוס לא באות חלילה על חשבון רמות הגימור הגבוהות באף פרויקט שהוא. בזכות ירידה לפרטים הקטנים ביותר יכול כל לקוח ליהנות משילוב של אלמנטים חשובים שהופכים את המרפסת למקום שהרבה יותר נעים להיות בו או לארח בו את כל מי שאתם רוצים שיגיע להתרשם.

פרויקטים רבים של סגירת מרפסת כבר בוצעו ע"י בית פלוס כך שאת איכות העבודה וחומרי הגלם שמחזיקים שנים רבות אפשר לראות במבנים רבים בישראל. ככה זה כשדואגים לייצר את התריסים והחלונות במפעל של העסק למשל, ולא נעזרים בקבלני משנה שיכולים לסטות מהבקשה המקורית לעתים. כשכל החלקים מגיעים מוכנים לבית שלכם וכשאיש מקצוע איכותי ומנוסה מלווה אתכם בכל שלב, תוכלו לראות כיצד סגירת מרפסת היא מהלך חכם ומהיר.

סגירת מרפסות בקריות
סגירת מרפסות בקריות