גגות מושלמים לשימושים רבים

גגות קלים יכולים לשמש כל אחד למטרות רבות. ניתן לראות כיצד מרפסת, חדר מדרגות או חניות למשל, הופכים להיות מקורים בתוך זמן קצר. בית פלוס מבצע עבודות מתקדמות של יצירת גגות קלים עבור כל מבנה ובהתאם לכל מצב בשטח הפרויקט. כך נהנה כל לקוח מגגות פתוחים או כאלו שהם עצמאיים לגמרי ללא עמודי תמיכה או מבנה תומך מתחת. מדובר בשיטות בנייה מתקדמות וברמת מקצועיות שכולם מבינים את היתרונות שלהם. בזכות עבודה מקצועית ניתן לראות כיצד בניית גגות קלים מסתיימת בהצלחה מושלמת בין אם מדובר במפתחים קטנים ובין אם במפתחים גדולים בעלי חוזק ועמידות בפני תנאי מזג אוויר קשים, כמו רוחות חזקות למשל. העבודה עם פנל אלומיניום מבודד (בעל עובי כללי 75 או 150 מ"מ) עם מילוי פוליסטירן מוקצף דחוס (F20 אוF30 ) יוצרת התאמה מושלמת לרוחב המפתח שקיים בין התומכות השונות.


חוסכים כסף אך לא חוסכים איכות

חשוב לדעת שבניית גגות קלים בצורה מקצועית חוסכת כסף מאחר ואין צורך ליצור תמיכות או אלמנטים שונים שמגדילים את היקף העבודות. בנוסף, מדובר בעבודה חכמה וניתן לראות כיצד אפשר להוסיף מרזב מקורי ואיכותי שהינו חלק מחומרי הגלם האיכותיים שבהם בית פלוס משתמש בכל פרויקט. בזכות חומרי עבודה מתקדמים תוכלו ליהנות מחיסכון בטיפולים תקופתיים שאף אחד לא אוהב לעשות.
משך העבודה על גגות קלים של בית פלוס – בניה קלה מתקדמת – הוא קצר, וגם כשיש צורך בעבודות איטום הן לא מתארכות יותר מ-3 ימים אפילו לגבי גג של 100 מ"ר. לעיצוב יש משמעות כשנעזרים בבעל מקצוע רציני, כך שניתן לראות כיצד העבודה מתבצעת ללא ברגי חיבור בולטים, ועם אפשרות לשילוב תעלות חשמל והעברת כבלים בצורה אסתטית בדרך להצבת גופי תאורה ו"ספוטים" שקועים. גם טקסטורת ה"טמבורטקס" העדינה שמגיעה בגוונים שונים מייחדת את המראה עוד יותר.


הרמה הגבוהה נשמרת לשנים רבות

יכולת גבוהה של בניית גגות קלים המוצגת ע"י בית פלוס באה לידי ביטוי לא רק בהצגת תוצאה מרשימה אלא גם בעמידות ובחוזק למשך שנים רבות. בזכות טכניקות עבודה ויצירת קימורים או קשתות אופקיות ללא עמודי תמיכה אפשר לראות כיצד כל פרויקט זוכה למחמאות רבות. בית פלוס רוצה שאת המחמאות תמשיכו לקבל גם בעוד זמן רב כך שכל לקוח מקבל אחריות מורחבת ל-10 שנים לגבי עמידות הצבע ושאר חומרי הגלם מול פגעי מזג האוויר השונים.
מאחר ואף אחד מאתנו לא אוהב לשלם כסף מבלי לראות תמורה מלאה הרי שניתן לראות כיצד עבודות שנעשו ע"י בית פלוס לפני שנים רבות נראות מצוין גם היום. זאת  בזכות דיוק רב עד לרמת המ"מ, יצירת שיפועים נכונים לכל גג, וביצוע כל מהלך בהתייחסות מלאה לתנאים בשטח. האפשרויות הרבות בבניית גגות קלים מציגות גם שילוב חלונות גג קבועים או נפתחים שמדגישים איטום מושלם הן בחורף והן בקיץ.
גגות קלים בקריות