ד לפני זמן לא רב יכולנו לראות כיצד מבנים בישראל היו נבנים רק בשיטות השמרניות והמגושמות. כיום יותר ויותר אנשים ובעלי מקצוע מבינים כיצד בניה קלה היא קלף מנצח שמשנה לא רק את מהלך העבודה בצורה חיובית אלא גם משבח את התוצאה הסופית. בית פלוס מבצע פרויקטים של בנייה קלה בהיקפים שונים תוך הצגת הטכניקות החדשניות שלה ובעזרת כל חומרי הגלם המתקדמים שקיימים כיום בענף. בזכות איכות העבודה ניתן לראות כיצד אדריכלים  ומהנדסים בתחום הבנייה מאמצים את השיטות המקדמות של הבנייה הקלה ויוצרים עבור כל דייר מבנה מרשים ועמיד בצורה מעוררת הערכה. בין אם מדובר בבית פרטי ובין אם מדובר במבנה לשימוש עסקי הרי שכיום אפשר בהחלט לסמוך על סוג בנייה זה ולוותר על האופציה המוכרת והמסורבלת של מהלכים שמתאימים יותר להיסטוריה מאשר לתקופה המפותחת שבה אנו חיים היום.
 

אתר הבנייה משתנה לגמרי

בית פלוס עובד עם פנל אלומיניום מבודד פוליסטירן ועם חומרים מתקדמים אחרים שבהם משתמשים ברחבי העולם. כך כל לקוח יכול לראות כיצד אתר הבנייה שונה לחלוטין מזה שהוא מכיר. בלוקים שמפוזרים בכל מקום ומשאיות בטון מלוות במשאבות ליציקות ארוכות הם לא הדברים שמאפיינים בנייה קלה. לכן לא רק התוצאה הסופית היא איכותית ביותר אלא שגם הדרך הקצרה והמסודרת עד להשלמת הבנייה היא נוחה הרבה יותר.

חומרים שונים מגיעים כשהם מוכנים להתקנה בשטח והדבר מביא לבנייה מהירה וידידותית יותר לסביבה. החוזק של הפנלים מונע בניית קונסטרוקציות מוגזמות, ורמות הגימור הגבוהות  מעניקות איכות חיים גבוהה. הפוליסטירן שנעשה בו שימוש הוא דחוס ברמה גבוהה (,F20 ואף  F30 במפתחי גג רחבים), מאושר ע"י מכון התקנים, כבה מאליו בעת שריפה, ואינו סופח רטיבות. כך, יחד עם צביעה בתנור בגוונים שונים רואים מיד כיצד כל חדר מקבל את האופי שלו.


הבנייה המדויקת ביותר

בית פלוס מציג בנייה קלה ברמת דיוק מושלמת. לא תמצאו רווחים מרגיזים בין הארונות למשל, ותוכלו לראות כיצד כל חלל יהיה כזה שתוכלו לנצל אותו במלואו. דיוק זה מסייע ליצירת איטום ובידוד תרמי. בידוד הוא דבר חשוב אם רוצים להציג רמה גבוהה של המוצר, לכן ניתן לראות כיצד פנל בעובי 75 מ"מ מציג רמת בידוד השווה לזו של קיר בעובי מטר וחצי!!!. במידת הצורך ייהנה כל לקוח גם מרעפי "שינגלס" אמריקאים על הגג וממזרוני צמר סלעים ברמה גבוהה.

לניסיון יש חלק מכריע בכל שלב של בנייה קלה ולכן אי אפשר להסתמך על מי שלא מכיר את התחום לעומק. עבודות על גגות תלויים ללא כל עמוד שתומך בהם, יצירת קימורים מסובכים, ועוד שלבים מסובכים של בנייה קלה מבוצעים ע"י בית פלוס במומחיות רבה תוך בדיקת תנאי השטח והתאמת שיטות העבודה. מעבר לכך שניתן לחסוך כסף בזכות הבנייה נכונה והימנעות מעבודות תחזוקה רבות, בית פלוס מספק גם 10 שנות אחריות בכדי שתוכלו לישון בשקט.

בניה קלה בקריות